Strona Olsztynka

Złote Gody 2018
Dodano: 06-10-2018 | Justyna Balicka | wyświetleń: 344
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 06-10-2018
Justyna Balicka
Ilość fotografii: 14

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. To 50 lat, które zapisało piękną kartę ich życia. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Z tej okazji w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynku w dniu 5 października 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia medali przyznanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilatami, którzy zaszczycili swoją obecnością było 5 par małżeńskich z terenu naszej gminy, a wśród nich:

  1. Państwo Elżbieta i Michał Cymerys
  2. Państwo Teresa i Jan Kaszuba
  3. Państwo Genowefa i Edward Małachowscy
  4. Państwo Ewa i Marian Olewnik
  5. Państwo Halina i Bolesław Żydeccy

 

W tej jakże ważnej uroczystości udział wzięli Burmistrz Olsztynka Artur Wrochna, Zastępca Burmistrza Bogusław Kowalewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku Andrzej Wojda, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynku Natalia Bałdyga-Mojsik oraz najbliżsi dostojnych Jubilatów.

W trakcie tej wzruszającej uroczystości Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską, podziękowali sobie za okazywaną przez lata miłość, przywiązanie i opiekę, po czym, po raz kolejny rozbrzmiał dla nich Marsz Mendelsona.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyła Jubilatom gratulacje i życzenia z okazji tak wyjątkowej rocznicy jaką jest 50-lecie pożycia małżeńskiego. Słowa uznania pod adresem Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia skierował również Burmistrz Olsztynka Artur Wrochna. Do życzeń dołączyli także Zastępca Burmistrza Bogusław Kowalewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku Andrzej Wojda, którzy pogratulowali tak wspaniałego jubileuszu i życzyli kolejnych lat pełnych szczęścia i wytrwałości.

Dekoracji przyznanymi przez Prezydenta RP medalami z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego wraz z wręczeniem dyplomów, listów gratulacyjnych i bukietów kwiatów dokonali: Burmistrz Olsztynka Artur Wrochna, Zastępca Burmistrza Bogusław Kowalewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku Andrzej Wojda oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynku Natalia Bałdyga-Mojsik.

Doskonałą atmosferę jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego uświetniła oprawa muzyczna zapewniona przez Pan Dariusza Kania oraz słodki poczęstunek.

 

 Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”.

                                                                                                                      A. Bekante


Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali swoją pomoc przy zorganizowaniu uroczystości Złotych Godów.

                                                                                              Natalia Bałdyga-Mojsik

                                                                                              Kierownik USC w Olsztynku

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 05-10-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 06-10-2018   Justyna Balicka
Liczba zdjęć: 14